תגובה עניינית של אגודת הסטודנטים של בר אילן לרשומה עליהם

בעקבות הרשומה "על האגודה שנלחמת והגילדה הנרדמת" אנו מתכבדים להביא את התגובה של דובר אגודת הסטודנטים של בר אילן, מר אוראל להב. הנוסח מובא במלואו וללא השמטות.

 
ב"ה
 
דני (יו"ר "תחבורה בדרך שלנו") שלום.
 
צר לי מאוד לראות ולהיווכח שנושא כל כך חשוב שהבאת לידיעת האגודה וכמובן מטופל על ידה במלוא הרצינות מנוצל על ידך לצרכים פוליטיים ופוליסטים.
1.יובהר שאגודת הסטודנטים טיפלה בנושא זה ועודנה עוסקת בו טרם הגעתך למשרדי.
   כמו כן ברור שאין שום פיתרון קסם שיוצג בין יום ,כמובן שיש הכרח לטפל בנושא זה ברצינות המתבקשת ובפרק זמן סביר ,הצליבה התקשורתית והסקת המסקנות הנמהרת והחסרת אחריות מכיוונך משקפת חוסר הבנה טוטאלית ביחס לפעילות האגודה .
 
2.הדרך בה בחרת להציג את הדברים במאמר /כתבה הם שלופי רסן ונגועים בריח פוליטי חריף וכמובן בחוסר ענייניות.
 
3.אגודת הסטודנטים שומרת לעצמה את הזכות ואת הדרך כיצד ואיך לטפל בנושאים כה חשובים.
דומני שלאחר שנה שהייתה עמוסה בהישגים נרחבים אין ולא תהיה דרך לקעקע את הישגי האגודה בהנהגתנו.
 
4.התנהגותך כפי שבאה לידי ביטוי במקרה דנן ,מקרה שבו לקחת את תמצית דברי והוצאת אותם מהקשר כולל מגונים וחמורים.
 
5.אני קורא לך לחזור בך מאמירותיך המשקפות חוסר הבנה מוחלטת של התנהלות האגודה וכמובן הכנסת שיקולים פוליטיים צרים ולא רלוונטיים לנושא כה מהותי דוגמת התחבורה הציבורית.
 
6.באם לא תוסר כתבה זו אגודת הסטודנטים והח"מ יפעלו בכל האמצעים החוקיים שעומדים לרשותם בכדי למנוע הפצת פרסום כוזב ומעוות מעין זה.
 
בברכה,
אוראל להב
דובר אגודת הסטודנטים
אוניברסיטת בר אילן
 
****
 
ועכשיו שאלה לסטודנטים שלומדים בבר אילן: האם שמעתם על הפעילות שעושה אגודת הסטודנטים של בר אילן בנושא רה-ארגון? אזכור על ביטול קו 45 ו- 64? פרסום רשמי באתר של האגודה המתייחס לרה-ארגון? ושאלה לבעלי חוש עיתונאי: האם התגובה הזו עניינית לדעתכם?
 
גילוי נאות: אנשי "תחבורה בדרך שלנו" אינם סטודנטים פעילים באוניברסיטת בר אילן ואינם קשורים בשום דרך לכל תא סטודנטים שהוא.

פורסם ב-30 במאי 2011,ב-תיק תקשורת. סמן בסימניה את קישור ישיר. 7 תגובות.

 1. צוות 'תחבורה בדרך שלנו' שלום!

  כנוסע וצרכן של תחבורה ציבורית וגם מתוך סקרנות ועניין אני עוקב הרבה שנים אחרי תנועות וארגונים המנסים לשפר את מצב התחבורה הציבורית בארצנו.
  שמחתי מאוד לראות את יוזמתם, מייד נרשמתי כמנוי במייל, ואף ברצוני לסייע לכם בהמשך הדרך, המקצועיות והדייקנות שלכם מרשימה ונקווה שנוכל לשפר את החשיבה התקועה ואת האטימות של מערכות התכנון בנושא.

  אבל חבל, חבל לי לראות אתכם מתנגחים בצורה מגוחכת עם גופים וארגונים. זה יגרום לכם להיות שנואים ודחויים מהר מאוד. אני רוצה בטובתכם, ובקידום הנושא, אל תכנסו לפינות.

  בהצלחה

  • אבי

   אני מעריך את דבריך ויתר על כן, חשוב לנו להדגיש כי כתנועה, המייצגת את נוסעי התחבורה הציבורית, אנו רואים חשיבות ראשונה ביצירת קואליציה לקידום הנגישות, התדירות, הזמינות, הפחתת העומסים, על ידי הידברות ושיתוף פעולה באופן מקצועי ופרקטי.

   כאתר עיתונאי, חובתנו להציג תמונה רחבה בפני צרכני התחבורה הציבורית. צר לי כי כך בחר דובר האגודה להגיב בשם אגודת הסטודנטים של בר-אילן, תגובה שאינה עניינית, מקצועית ומאיימת.

   אנו דוגלים בחופש ביטוי ולא בהפחדות ואיומים. כולי תקווה שאגודת הסטודנטים תבחר בדרך חיובית לקידום מטרה החשובה ביותר לסטודנטים. אם אכן תראה האגודה נכונות, אנחנו נעשה ככל שביכולתנו לסייע לה.

 2. אוראל, כקורא של הבלוג הזה, מאוד לא נראה לי שיש כאן שיקולים פוליטיים. אני באמת ובתמים מאמין שיש כאן רצון טהור לשפר את התחבורה הציבורית בישראל לטובת הציבור.

  אני מנחש שכותבי הבלוג מנסים לעורר מודעות בציבור לבעיות התח"צ, במטרה להוביל לשיפור. הציבור רדום מאוד כשמדובר בתחום התח"צ, ומקבל את הבשורות המרות בלי להביע התנגדות. השינוי הצפוי ביולי עלול לפגוע מאוד בסטונדטים של בר-אילן, ולכן להערתי כותב הבלוג רוצה לעורר את הסטודנטים של בר-אילן לדרוש בהקדם תשובות ותיקון המעוות ממשרד התחבורה והגופים הרלוונטיים. והעומדים בראש הסטודנטים לא שידרו כלפי חוץ, לכל הפחות, התייחסות לנושא.

  לדעתי, אם הגילדה כבר מבצעת או תבצע בקרוב צעדים בתגובה לפגיעה הצפויה בחלק מהסטודנטים שלה (ולא "תשמור בבטן" אלא תדברר אותה לאינטרנט), שווה יהיה להסיר את הטיעון "שהגילדה לא עושה כלום" לכאורה מהבלוג הזה. הכי פשוט, בלי איומים, נראה לי שכולנו באותה מטרה – למנוע פגיעה בסטודנטים של בר-אילן, אז למה להתכסח בדרך לאותה מטרה?

  ולא, זו לא תגובה מטעם, אל תנסו אפילו 🙂

  אורן ה
  סטודנט באוניברסיטה הפתוחה,
  מפתח תוכנה,
  תל אביב.

 3. הגילדה לא עשתה מאומה. בתור סטודנט באונ' לא שמעתי על המהפכה עד התקשורת, וגם כשהתעוררו שם לפני משהו כמו שבועיים פשוט נתנו קישור לעצומה של אונ' תל אביב בלי הידברות אמיתית עם הסטודנטים ובלי נסיון ראוי לשינוי.

 4. עופרי אשכנזי

  איזה אוטובס יש לי מרחוב דבורה הנביאה פינת בית אל(צפון ת"א) לאוניברסיטת בר אילן?

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: